Przejdź do treści
Strona główna » News » Roznoszenie ulotek w Warszawie

Roznoszenie ulotek w Warszawie

  Roznoszenie ulotek na terenie Warszawy i okolic

  Ze względu na wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy w roznoszeniu ulotek na terenie Warszawy i okolic, wiemy jak ciężki jest to obszar dystrybucji. Można śmiało stwierdzić, że jest to jeden z najtrudniejszych obszarów w Polsce. Cechuje się on jedną z największych w Polsce ilością terenów i osiedli zamkniętych bądź strzeżonych. Na każdym rogu zauważymy monitoring, budki strażnicze, czy wszelkiego rodzaju recepcje mające oddzielić nas od mieszkańców. Nieustanny rozwój miasta stołecznego spowodował, że ludziom żyje się lepiej, czują się bezpieczniej a ich komfort dnia codziennego wzrósł.

  Tak jak i miasto, tak i nasza firma nieustannie adaptuje do zmieniających się warunków otoczenia. Staramy się by jak najlepiej wykorzystać nasze umiejętności i wyrabiać sobie nowe, w celu zapewnienia naszym Klientom usług na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy nieustannie przechodzą szeregi szkoleń, mających zwiększyć ich skuteczność roznoszenia ulotek na Warszawskich osiedlach. Oprócz szkoleń z zakresu czysto technicznych czy manualnych, prowadzone są szkolenia z zakresu kontaktu z Klientem. Takie podejście sprawia, że cechują się oni także wysoką kulturą osobistą, dążą do szukania rozwiązań i nie wpadają w konflikty. Są w stanie udzielić rzetelnych i fachowych porad oraz przeprowadzić „na żywo” dowolną kontrolę z Klientem.

  Oczywiście Warszawa nie jest jednolitym prostokątem identycznych osiedli. Każde z nich cechuje inne rozłożenie budynków, są stosowane różnego rodzaju zabezpieczenia, także podejście ludzi mieszkających na osiedlach zamkniętych czy bogatszych jest inne niż na otwartych. Tutaj także dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłej adaptacji jesteśmy w stanie bez problemu sprostać oczekiwaniom Klienta – nasza dewiza to „wskaż nam obszar i już o nic się nie martw”. Zrealizujemy każde zlecenie, bez marudzenia, bez zbędnego gadania, bez żadnych dodatkowych ukrytych kosztów. W naszej firmie masz wszystko przedstawione i zaplanowane już przy pierwszym kontakcie, dlatego tak wielu Klientów wybiera właśnie naszą ofertę. Roznoszenie ulotek Warszawa i okolice to nasza specjalność.

  Poniższa mapa w dużym uproszczeniu przedstawia jak układa się skala trudności roznoszenia ulotek w poszczególnych dzielnicach Warszawy. Jak widać jedne z trudniejszych dzielnic znajdują się w jej centrum, są to Żoliborz, Praga Północ, Środmieście i Ochota. Do łatwych dzielnic możemy zaliczyć Bielany, Bemowo i Targówek. Pozostałę dzielnice to dzielnice o średnim stopniu trudności, wynika to z faktu, że można znaleźć na nich osiedla zarówno trudne w kolportażu jak i łatwiejsze. Oczywiście tak jak to zostało już wspomniane wcześniej, jest to bardzo duże uproszczenie ale daje już pewien pogląd jak wygląda roznoszenie ulotek na terenie stolicy. Jest to także wskazówka dla Klienta jak powinien przygotować sie do kolportażu w zależności od tego gdzie widzi swoją grupę docelową.


  Rys. Roznoszenie ulotek w Warszawie – skala trudności w poszczególnych dzielnicach

  Pierwszym i najważniejszym punktem w dystrybucji druków bezadresowych jest zaplanowanie całej akcji reklamowej i określenie przez klienta swoich oczekiwań dotyczących targetu,budżetu na dany kolportaż i oczekiwań względem całej akcji.

  Dysponujemy dla Państwa naszą bazą danych dotyczącą ilości materiałów reklamowych jaka jest potrzebna do przeprowadzenia kolportażu na wyznaczonym przez Państwa obszarze jak i pomagamy w dobraniu odpowiedniej grupy docelowej danej akcji. Dzięki tej wiedzy istnieje możliwość efektywnego doboru danej grupy w blokach jak i domkach jednorodzinnych. Pozwoli to Państwu w lepszym stopniu wykorzystać nakład materiałów reklamowych przeznaczonych do całego kolportażu.


  Rys. Rejony kolportażu ulotek w zależności od ilości

  Obszary dystrybucji podzielone są na sektory w obrębie ulic poszczególnych dzielnic. Możemy Państwu przedstawić zbliżone ilości mieszkań w blokach jak i domkach jednorodzinnych (gospodarstw) na których mogą Państwo przeprowadzić kolportaż. Każdy sektor ma inny potencjał ilościowy w przeliczeniu na bloki i domki jednorodzinne. Poniżej przedstawiamy mapę na której można zaobserwować różne ilości na poszczególną dzielnicę Warszawy.


  Rys. Zagęszczenie bloków i domków jednorodzinnych w poszczególnych dzielnicach
  Jeżeli chodzi o wycenę kolportażu ulotek to ma na nią wpływ wiele czynników. Możemy tutaj wymienić takie, jak: ilość ulotek, waga ulotek, wielkość ulotek, ilość stron ulotki, rejony kolportażu, akcja targetowana bądź nie, akcja do bloków, akcja do domków, akcja do firm, akcja rozdawania z ręki, itd… W dużym uproszczeniu przedstawia to poniższa tabelka, ale należy ją traktować tylko i wyłącznie jako punkt wyjścia przy przygotowywaniu wyceny pod indywidualne potrzeby Klienta.

  BLOKI
  od 7 gr netto
  DOMKI
  od 18 gr netto

  Ceny kolportażu uzależnione są od ilości ulotek oraz ich wielkości.
  Ceny netto + 23% Vat.

  Jeżeli wciąż masz wątpliwości czy pytania, zadzwoń! Nasi specjaliści udzielą wszelkich niezbędnych odpowiedzi, rozwieją wszelkie Państwa obawy. To nic nie kosztuje, a może tylko pomóc!