Przejdź do treści

Plakaty - projekt, druk, rozklejanie

Papier 130g/m2
offset
1000 sztuk
2000 sztuk
5000 sztuk
Format A2
(420 x 594 mm)
980 
1599  
3190 
Format A3
(297 x 420 mm)
429
699 
1249 

Ceny netto + 23% Vat.

Plakatowanie

Nasza firma zajmuje się plakatowaniem w Warszawie na ogólnodostępnych nośnikach (darmowe słupy ogłoszeniowe, tablice ogłoszeniowe na terenie Uczelni Wyższych, latarnie, wiaty czy płoty) Taki rodzaj plakatowania zapewnia dobry odzew przy stosunkowo niskim nakładzie finansowym, jednakże wymaga on powtarzalności z uwagi na zrywanie i niszczenie materiałów reklamowych. Gwarantujemy, że plakaty zostaną naklejone w atrakcyjnym miejscu i na określonym terenie co potwierdzone jest zdjęciami akcji przesyłanymi do klienta.

Ilością od 500 – 5000 szt. np A2 lub A3

Wyklejanie:

Plakaty uliczne 5 złotych netto sztuka.

Pragnę podkreślić, że naszym klientom gwarantujemy pełną uczciwość i podpisujemy z nimi szczegółową umowę. Szczerze doradzam żeby przy zbieraniu ofert zwrócili Państwo szczególną uwagę na wielkość dokumentacji zdjęciowej, która jest jedynym dowodem na prawidłowe wykonanie zlecenia. My w trakcie trwania akcji przesyłamy od 90 do 100 % zdjęć powieszonych plakatów. 

Okrągłe słupy ogłoszeniowe

Oferta naszej filmy została poszerzona, o reklamę umieszczaną na słupach okrągły w wybranych dzielnicach. Aktualnie realizujemy zlecenia na terenie Białołęki, Włoch, oraz Wawra z Aninem, okazjonalnie Targówka. Wielkość plakatu pozostaje do decyzji klienta, gwarantujemy że plakat zostanie umieszczony na słupie , jak najlepszym miejscu i maksymalnie widocznym dla potencjalnego klienta. Plakaty umieszczane są na specjalny klej do plakatów co zapewnia ich niezmienną ekspozycję również w trakcie deszczu oraz śniegu. Koszt montażu jednego plakatu 5 zł netto.

Rozliczenie następuje na podstawie dokumentacji zdjęciowej.

Plakaty na uczelniach oraz akademikach

Oferujemy kampanie plakatowe na uczelniach oraz akademikach, plakaty umieszczane są w porozumieniu z samorządami szkoły co gwarantuje że nie są zdejmowane po 15 min. Usługa zakłada stały monitoring reklamy oraz doklejenia w przypadku gdy plakat zostanie zniszczony.

Wykaz uczelni oraz akademików wysyłany jest do klienta po wstępnym potwierdzeniu oferty cenowej. Ceny uzależnione są od ilości budynków na których umieszczamy plakaty, wybranych przez klienta i zaczynają się od 25 zł netto za budynek np. Gmach główny Politechniki Warszawskiej.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 519 864 487.

Kontakt

Zrealizuj z nami  kampanię dystrybucji ulotek reklamowych, plakatowanie lub niestandardową reklamę w Warszawie.

Działamy na terenie całej Warszawy: Białołęka, Tarchomin, Targówek, Praga Północ i Południe, Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Wola, Bemowo, Ochota, Włochy, Ursus, Ursynów, Kabaty.